نمایش کل اخبار
تمديد مهلت ارسال آثار به ششمين جشنواره مشکات تا 15 بهمن ماه
ایجاد شده توسط : MYTEHRAN\f.haji1991 در 1396/11/05 04:16:46 ب.ظ

مديرکل آموزش و مشارکت هاي اجتماعي شهرداري تهران با اشاره به استقبال چشمگير از ششمين جشنواره ترويجي و آموزشي مشکات، گفت: مهلت ارسال آثار به دبيرخانه اين جشنواره تا15 بهمن ماه پيش رو تمديد شد.


تمديد مهلت ارسال آثار به ششمين جشنواره مشکات تا 15 بهمن ماه

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، «محمد روشنی» با اعلام این خبر افزود: فعالیت ششمین جشنواره مشکات از ابتدای دیماه امسال در تمامی ۲۲ منطقه شهر تهران آغاز شده و تا ۳۰ام همین ماه نیز مهلت ارسال آثار بود.

وی تاکید کرد: با تمدید زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره، شهروندان تهرانی می توانند طرح ها و ایده های خود را در جشنواره ترویجی و آموزشی مشکات ارسال کرده و به رقابت بگذارند.
روشنی با اشاره به ارسال بیش از ۲۰۰ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره تاکنون اظهار داشت: مناطق ۱۲ تا ۱۴ تهران تاکنون بیشترین آثار ارسالی به جشنواره را داشته اند. 
مدیرکل آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران افزود: جشنواره آموزشی و ترویجی مشکات فرصت و شرایطی را مهیا می سازد تا شهروندان در چارچوب آن اندکی به مسائل، مشکلات، نگرانیها و آرزوهای خود برای محله و شهر بیندیشند و نتایج اندیشه ها و خواست‌های خود را برای تحقق محله ای مطلوب با شهروندانی متعادل و دارای فرهنگ و اخلاق شهروندی در قالب ها و موضوعات جشنواره بیان کنند.
روشنی، جامعه مخاطب این جشنواره را گروه های سنی ردیف اول تا سوم (۷ تا ۱۲ سال) و گروه های سنی (۱۳ سال به بالا) نام برد و افزود: کودکان کمتر از ۷ سال و ۷ تا ۹ سال در رشته نقاشی، ۱۰ تا ۱۲ سال به صورت فردی در رشته های نقاشی و خاطره نویسی و به صورت گروهی در بخش های جانبی سرود و تئاتر دانش آموزی می توانند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.
مدیرکل آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با اعلام شرکت نوجوانان ۱۳ تا ۱۵ سال در رشته های نقاشی، عکاسی وخاطره نویسی، ادامه داد: همچنین جوانان ۱۶ سال به بالا به صورت فردی در رشته های کاریکاتور، عکاسی،گزارش تصویری، شعر و داستانک و به صورت گروهی با ساخت فیلم کوتاه یا انیمیشن در جشنواره امسال شرکت می کنند. شرکت کنندگان باید آثار خود را پس از ثبت در سامانه، به سرای محله خود تحویل دهند که پس از داوری های صورت گرفته به ترتیب برگزیدگان محله و منطقه مشخص و طی برنامه ای جداگانه مورد تقدیر قرار می گیرند.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

پیوندهای داخلی
سرای محله هرندی
سرای محله ایران
سرای محله بازار
سرای محله کوثر
سرای محله امامزاده یحیی
تماس با ما
اطلاعات تماس
آدرس : میدان بهارستان-خیابان ظهیرالاسلام-کوچه شهیدجوادی-سرای محله بهارستان
تلفن :77636899
پیامک : 30003300333330
ایمیل : sarayebaharestan@yahoo.com

انتقادات و پیشنهادات